Zawroty głowy, zatkane uszy i powiększony węzeł w pachwinie

Dzien dobry d tygodnia mialam zawroty głowy,zawroty minely natomiast pojawil sie bol glowy (taki scisk) i uszy zatkane to trwa od rana do nocy i nawet w nocy jak sie przebudze czuje scisk i jest mi niedobrze.Tabletki na bol nie pomagaja.I mam powiekszony wezel w pachwinie od 5 dni.Czy juz trzeba isc do lekarza czy jescze poczekac?Czy to moze byc juz guz mozgu czy bardziej na tle nerowoym.Bardzo prosze o odpowiedz.

Witam. Zdecydowanie na tym etapie nie podejrzewałbym guza mózgu. Sugeruję rozpocząć od leczenia płukania jamy nosowej solą morską, plus ibuprom zatoki, na pewno na noc. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku dni proszę zgłosić się do lekarza