Zawroty głowy, zimne poty na całym ciele, nudności i problemy z poruszaniem

Co jakis czas pojawia się u mnie nagle krecenie w glowie zimne poty na twarzy i calym ciele. Nie moge chodzic. Jest mi nie dobrze z checia na wymioty. Moze to blednik ale nie trace sluchu. Ataki mialam juz zupelnie po przebudzeniu oraz w ciagu dnia. Jest to podobne do stanu po alkocholu jak leży się w lozku a świat wiruje

Bez badania klinicznego i dokładnego wywiadu nie da się rozwiązać problemu.
No i oczywiście podjąć właściwego leczenia.
Pozdrawiam