Zawroty i bóle głowy a kamica żółciowa

Witam od kilku dni mam zawroty i bóle głowy. Mam stwierdzona kamice żółciową i czy może to być z tym związane? I czy te zawroty mogą być poważne i jakie badania powinnam zrobić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy najprawdopodobniej nie są spowodowane kamicą. Wymagana jest konsultacja u internisty, który zdecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnym skierowaniu do innego specjalisty.