Zawroty i bóle głowy, bóle jajników, bóle brzucha a możliwość ciąży

Witam! Pominęłam 1, 3, i 6 tabletkę antykoncepcyjną w pierwszym tygodniu stosowania po przerwie na krwawienie. Współżyłam 3 i 4 dnia od pominięcia pierwszej tabletki, a także w późniejszym czasie, gdzie mała ilość spermy dostała się w okolice pochwy. Pozostało4 dni do przerwy z odstawienia,14 dni od stosunku, a ja od tygodnia miewam zawroty i bóle głowy,bóle jajników, bóle brzucha. Czy ryzyko ciąży istnieje i czy test będzie już wiarygodny?Dodam,iż jestem gotowa na dziecko.

BoĹźena Zych

Witam,
Nie można w tej sytuacji wykluczyć ryzyka zajścia w ciąże. Proszę wykonać test ciążowy (wykrywa on ciąże już 8-10 dni po stosunku) oraz skonsultować się z ginekologiem. W związku z w/w objawami zalecam również kontakt z lekarzem POZ.