Zawroty i bóle głowy, osłabienie równowagi, duszności i mdłości

Od ponad pół roku mam zawroty i bóle głowy, słabą równowagę, duszności, mdłości drętwieją mi nogi... Chodzę do psychologa pulmonologa, laryngologa i nie wiem już od czego to... miałam tomografię na zatoki, krew pobieraną krew i wyszło że mam niską hemoglobinę i hematokryt dostałam jakieś witaminy i nic... może to też jakaś nerwica... od roku też kaszle dostałam Monkastę i już jest lepiej... nikt nie wie co mi jest... właściwie to dziwnie się, że jeszcze gdzieś nie zemdlałam...

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani z własnym psychologiem o nurtujących Panią pytaniach / wątpliwościach.

Witaj,
Najlepiej zapytać lekarza rodzinnego o możliwośc skierowania do psychologa,bo szkoda zdrowia na tabletki,jeśli jest to nerwica.Zaburzenia równowagi i inne opisane objawy wydaja się być symptomami lęku ,który często towarzyszy stawaniu się dorosłym/18 lat/.Tym bardziej,że wiek metrykalny nie idzie przecież w parze z naszą osobistą gotowością do zupełnej samodzielności.
Bardzo zachęcam więc do skorzystania z pomocy specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie