Zawroty i bóle głowy u 26-latka

Pytanie. Jak to jest być lekarzem? A poważnie. Od kilku miesięcy (niej więcej od wiosny 2018 roku) męczą mnie zawroty, oraz bóle głowy. Zaczęło się od mrowienia, po lewej stronie, tuż nad czołem. Później, stopniowo pojawiały się bóle, dość mocne, jednakowoż krótkotrwałe. Później doszły zawroty, czasami dezorientacja, problemy ze skupieniem, mroczki przed oczami. I to się nasila, aż do teraz. Inna kwestia, to bóle w klatce piersiowej. Zrobiłem RTG, jednak wyniki wyszły dobrze. Miałem wcześniej nerwicę, i nie wiem czy to może być nawrót. Niedawno również odkryłem, że mam narośl na lewym jądrze. W sumie nie boli, ani nic. Jest dość spory, proporcjonalnie do samego jądra. Nie powiedziałem lekarzowi, bo się wstydziłem. No to tyle. Proszę o sugestie.

Lek. Bartosz Domagała

Z problemem w obrębie głowy należy zwrócić się do neurologa celem pogłębienia diagnostyki oraz wykonania badań. Może być to nawrót nerwicy aczkolwiek należy wykluczyć też inne mozliwosci