Zawroty w głowie podczas zmiany pozycji

23 lata.Od kiedy pamiętam parę razy do roku miałam helikopter w głowie przy zmianie pozycji.laryngolog przepisał leki w czerwcu,diagnoza-problem z nerwem przy szyi,choroba meniera? .po odstawieniu tabletek dziwny ból w okolicach szyi, szybkie bicie serca, czasami problem z wzięciem głębszego oddechu i jakby klucie w klatce piersiowej. Aktualnie jestem w drugim trymestrze ciąży i na dodatek poza granicami kraju. Rodzinny stwierdził,że coś naciągnelam. Boje się ze to guz.poszę o odpowiedź.

Na podstawie wywiadu bez badania nie można postawić diagnozę tym bardziej, że sama ciąża może powodować takie dolegliwości, pozdrawiam.,