Zazdrość o narzeczoną i imprezę firmową

Witam!Czy puszczać kobietę (Narzeczoną)samą na imprezę(firmową)Wigilię.Strasznie mnie to męczy ze bedzie Piła alkohol i tańczyła z innymi mężczyznami .Impreza podobno do białego rana .Pomocy!!!

Małgorzata Panek

W związku partnerskim najważniejsze jest zaufanie. Proszę szczerze porozmawiać z narzeczoną o swoich obawach.
Pozdy