Zazdrość o partnera a niska samoocena i przykre wydarzenia z przeszłości

MYSLE ZE JESTEM ZA BARDZO ZAZDROSNA O SWOJEGO FACETA ROBIE MU CIAGLE AWANTURY, ON POWIEDZIAL ZE SAMA DOPROWADZE DO ROZPADKU NASZEGO ZWIAZKU . WIEM ZE TO WSZYSTKO MA ZWIAZEK Z MOJA NISKA SAMOOCENA ,ORAZ Z TYM ZE KIEDYS ,W MLODOSCI MIALAM SYTUACJE O KTOREJ NIE MOGE ZAPOMNIEC , BYLAM DOTYKANA PRZEZ MOJEGO KUZYNA . JAK SOBIE Z TYM PORADZIC JAK MAM SIE OTWORZYC , BO JESTEM ZMKNIETA , JAK SKLA NIE OKAZUJE UCZUC ,BOJE SIE TEGO .CO MAM ZROBIC JAK SOBIE Z TYM PORADZIC , BO NIE CHCE GO STRACIC ..

Dzień dobry,

Proszę podjąć leczenie u psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie (w internecie - lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).