Zazdrość o sny partnera

Witam, mam 17 lat i jestem gejem, jestem z chlopakiem od okolo roku (on 17l), prowadzimy dobry i mocny zwiazek, czasami sie sprzeczamy jak tow zwiazku. Bardzo irytuja mnie jego sny erotyczne. Sni o mezczyznach z ktorymi uprawia seks, w snach pojawiaja sie osoby znane i nie znane przez niego. Nie wiem jak to ujac, ale denerwuje sie ze ma takie sny, nie wiem od czego to wynika? Gdyby te sny byly raz na jakis czas ale on ma je prawie codzinnie.Prosze o jakies dobre wyjasnienie i jak sie tego pozbyc
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie określić jak wpłynąć na sny Twojego partnera. Proponuję jednak ograniczenie lub wykluczenie stymulacji seksualnej w formie filmów pornograficznych. Często obrazy rejestrowane przez mózg w czasie oglądania tego typu filmów (dodatkowo wiążących się z przyjemnym pobudzeniem) powracają we śnie. Powiedziałeś jednak na wstępie iż tworzycie dobry związek, więc może nie warto doszukiwać się aż takiego problemu. Porozmawiaj z Nim o twoich spostrzeżeniach i zaproponuj powyższe rozwiązanie.

Witam Serdecznie,

Może to być dla Pana niewerbalna informacja, że być może brakuje czegoś w Waszym związku.
Wskazana byłaby szczera rozmowa, co moglibyście poprawić w Waszej intymnej relacji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com