Zazdrość w narzeczeństwie

witam. proszę o pomoc zanim bedzie za późno.jestem z chłopakiem od roku niedawno sie zaręczyliśmy. ale od poczatku naszego zwiazku rządzi mną chorobliwa zazdrość o niego. grozi mi że mnie zostawi ale za każdym razem się godzimy. nie daje mi żadnych powodów do zazdrości od poczatku. byłam u psychiatry ale pomogło na krótko. co mam robić dalej? oboje się mocno kochamy ale jestem świadoma że on tego dłużej nie wytrzyma i odejdzie chociaż mówił mi że chyba nie potrafilibysmy sie rozstac

Witam,
bardzo dobrze, ze zdecydowała się Pani na wizytę u psychiatry, jednak w takich sytuacjach potrzebna byłaby zapewne także pomoc psychoterapeuty, psychoterapia, może ona przynieść oczekiwane zmiany. Warto poszukać psychoterapeuty dla siebie, może się Pani także kontaktować ze mną bezpośrednio na maila (adres na stronie gabinetu), może będę mogła bardziej pomóc, znaleźć odpowiednią dla Pani formę pomocy. Pozdrawiam.