Zażycie antykoncepcji awaryjnej

Witam ostatnio po stosunku mój partner doszedł we mnie, jednak prezerwatywa się zsunęła , zaraz ją wyjęłam, jednak obliczyłam ze akurat był to dzień owulacji, czy jest duże ryzyko zajścia w ciążę . Bardzo proszę o szybką odpowiedź, nie jest jeszcze to dla mnie czas na ciążę, dzisiaj była ulekarza wypisał mi ellaone, stosunek był 5.10.2014, o 5 rano, jednak tabletka bedzie do odebrania w aptece dopiero w środe 8.10.2014 czy już nie będzie za późno, wiem ze mają przedłużone działanie ale .....

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tą metodę można zastosować do 120h od stosunku czyli (5dni)