Zbagatelizowanie przeziębienia a bóle w okolicy sercowo-piersiowej

Dzień dobry, od ponad 3 tygodni jestem przeziebiona, niestety zbagatelizowałam objawy i od tygodnia po wizycie u lekarza z b. silnym bólem gardła i w klatce, suchym kaszlem i spływającą wydzieliną po gardle jestem na antybiotyku (od 29.11), niepokoi mnie jednak to, że jest to juz 6. doba antybiotyku a temperature mam nadal ok. 37,4 (tylko pod wieczór) i bóle w okolicy sercowo-piersiowej takie jakby kłujące i chrypę już prawie tydzień, a podczas całej choroby kaszel tylko suchy. Proszę o porade.

Małgorzata Panek

Bez zbadania nie można określić wyników leczenia antybiotykiem. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam