Zbliżenie w 6. dniu po miesiączce a ryzyko ciąży

Dzień dobry chciałem sie zapytać pana moja dziewczyna miała miesiaczke 20 grudnia 26 grudnia było zblizenie ale to kilka minut bez wytrysku,nw na penisie czułem taki sluz tojej , ale nw czy nie było u mnie prejakulantu jak rozumiem 26 miałą dzien niepłodny,czy jest mozliwe,zeby była wciazy jak nie byłowytrusku tylko zastanawiam sie nad prejakulantem z góry dziekuje panu za odpowiedz.pozdrawiam,

Milena Lubowicz

W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo małe, chociaż nie można go wykluczyć.Pozdrawiam