Zbyt krótki penis

Witam. Mam 19 lat i wydaje mi się, że mam problem, którym jest zbyt krótki penis. W stanie spoczynku jego długość wynosi około 3 cm, a w czasie erekcji coś około 10 cm, więc jest to trochę mało. Czy są jakieś środki, które mogą spowodować wydłużenie członka?
19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Marcin Buczek
55 poziom zaufania

Szanowny Panie,

niestety, jedyną skuteczną, trwałą metodą powiększenia penisa jest chirurgiczna rekonstrukcja członka - jednak daje to przyrost około 2 cm, zaś koszt tej operacji przekracza 10 tys. złotych. Niestety, inne metody, takie jak "pompki", nie mają udowodnionej skuteczności.

Lekarz w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty