Zbyt mały przyrost masy płodu

Jestem w34tygodnie w ciozy I odpoczotku duzo pracuje fizycznie przemeczam sie I dzwigam I nie brakuje mi stresu to moja tszecia cioza muj syn ma 17 curka 8 lat tears bedzie tszecie ja mam 37 dodam ze muj brzuch nie jest zbyt duzy jak bylam w 27tygodniu to moj maluch wazyl 1000gram od tamtej pory nie mjalam jusz usg prosze mi powiedziec czy moje dziecko moze urodzic sie zdrowe?

Milena Lubowicz

Na pytanie o stan dziecka może odpowiedzieć jedynie ginekolog, który wykonuje Pani badanie usg. Na pewno należałoby w trosce o maluszka więcej o siebie dbać.
Pozdrawiam