Zbyt mocne napięte mięśnie twarzy po urazie w dzieciństwie a ekstracja zęba

Witam mam mieć usuwana górna ósemkę do tego jedna strona jest pokruszna jak to będzie wyglądało bo jestem trudnym pacjentem ponieważ mam zbyt mocne napięte mięśnie twarzy po urazić w dzieciństwie a ósemka jest z tej strony i szeroko nie mogę otworzyć buzi bo po 30 minutach zamykam nawet przy leczeniu kanałowy jest problem

Lek. Marta Jaruchowska

Warto więc udac się do chirurga szczekowo- twarzowego, który zrobi to sprawnie i będzie miał ku temu wszelkie narzędzia. Na pewno wskazane by było najpierw zrobienie RTG tej ósemki.