Zbyt szybka utrata wagi u 16-latki

Witam mam 16 lat i od pewnego czasu mam problem z oddychaniem, zdarza się że mdleję (palę papierosy prawie 2 lata ) .Ostatnio w miesiąc schudłam 7 kg (waga43 kg przy wzroście 165)i mam bóle (na dole brzucha może trochę bardziej w stronę biodra ) wiecznie jest mi zimno i bardzo często choruję . Nie wiem czy to coś poważnego z góry dziękuję za odpowiedź .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie podajesz są niepokojące. Z pewnością wymagana jest konsultacja lekarska oraz wykonanie RTG płuc, morfologii, oznaczenia hormonów tarczycy.