Zapytaj lekarza

7 1 6 , 5 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zbyt wczesny wytrysk podczas stosunku seksualnego

Witam serdecznie! Mam problem polegający na zbyt wczesnym wtrysku podczas stosunku seksualnego. Tzn. najczęściej stosunek nie trwa dłużej niż 1 możę 1,5 minuty od momentu wprowadzenia członka do pochwy. Muszę też napisać że masturbowałem się w przeszłości, a także czasem zdarza mi się masturbować teraz. Nie mogę zaspokoić swojej żony przez to że stosunek trwa zbyt krótko. Chciałbym się dowiedzieć czy takie zaburzenia można wyleczyć?Jak je leczyć?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Tak, wytrysk przedwczesny najczęściej leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Należy zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy