Zdarta skóra z boku języka u 22-latka

Mam z boku jezyka od 6 miesiecy coś takiego jak by pod światło skóra z boku jezyka zdarta co to moze byc mam 22 lata co to może być od 6 miesiecy mam na jezyku z boku jezyka skore zdarta co to za choroba moze byc bardzo prosze o pomoc prosze nie pisac zeby isc do lekarza pozdrawiam

Szanowny Panie, jak mogę pomóc z poziomu portalu nie badając Pana? Musi Pan udać się do lekarza