Zdenerwowanie i uczucie napięcia

Witam, mam 38 lat i często się denerwuję,ogólnie jestem osobą przejmująca się,nie mam powodu to stresów, ale zamartwiam się nieustannie o przyszłośc, wyszukuje sobie problemy,szukam rozwiązań i czuje ciągłe napięcie.mam pytanie czy to może być nerwica? Dzis nawet zakłuło mnie w klatce piersiowej, nie mocno, be goraca, ale myślałam ze to jakiś stan przedzawałowy.mam ustabilizowana sytuację rodzinną,męza ,dziecko,jestem w domu.dziekuję

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani trudności może mieć miejsce wyłącznie podczas osobistej wizyty u lekarza psychiatry, który również - jeżeli będzie taka konieczność - zaproponuje Pani odpowiednią metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia).

Dzień dobry!

Warto osobiście skonsultować się z psychologiem. Postawienie diagnozy za pośrednictwem Internetu, na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe.

Pozdrawiam!