Zdiagnozowanie raka płaskonabłonkowego płuc z zajęciem węzłów chłonnych śódpiersia T3N3M0

Witam. Mama ma zdiagnozowanego raka płaskonabłonkowego płuc z zajęciem węzłów chłonnych śódpiersia T3N3M0. Wymiary zmiany łacznie z niedodmą wynoszą 8,3x6,4x4,4cm. Ze względu na wiek (85) nie może być podana chemia ani przeprowadzona opercja. Jakie są rokowania?? Jak można pomóc i ile czasu pozostało??

Poważny , doświadczony i odpowiedzialny onkolog nie odpowiada na pytanie:"ile czasu pozostało??" - bo tego nie wie nikt!!! Choroba nowotworowa postępuje wg własnego , indywidualnego scenariusza-u każdego inaczej. Rokowania są poważne - co chyba zrozumiałe. Jak można pomóc proszę pytać onkologów prowadzących , zż