Zdjęcie RTG zębów i szczęki

Witam. Co Państwo widzicie na zdjęciu prześwietlenia moich zębów? Podaję link to zdjęcia - > http://zapodaj.net/300efee9e4f74.jpg.html

Witam.Prochnica prawa gorna 7 od strony mezjalnej i w 6 obok od strony dystalnej.Podobna sytuacja moze by w 6 gornej lewej dystalnie.W tym zembie ,prawdopodobnie, naklada sie wypelnienie kanalow w dwoch korzeniach -trudno ocenic dokladnosc lecz.kanalowego.Gleboki zgryz spowodowal starcie brzegu siecznego dolnych siekaczy,gornych od strony jezykowej i dotylne polozenie dolnej szczeki.Zdjecie,jak kazde, zawiera 70% aktualnej informacji.Pozdrawiam.