Zdjęcie szwów po zabiegu usunięcia znamienia barwnikowego na plecach

Jestem dwa tygodnie po zabiegu usunięcia znamienia barwnikowego na plecach. Tydzień temu zdjęto mi szwy. Rane tydzień temu oglądał chirurg i stwierdził, że wszystko OK. Jednak po zdjęciu szwów rana goi sie coraz gorzej, Zamieszczam zdjęcie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1c2a2a07ce1777b.html Od zdjęcia szwów nie nosiłem opatrunku bo tak mi powiedziała pielęgniarka- że nie trzeba. Codziennie przemywałem OCTENISEPTEM.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rana nie wygląda źle. Warto jednak podkreślić, że konieczna jest odpowiednia higiena i zabezpieczenie rany.