Zdrada męża i chłodne relacje ze strony męża

po przeczytaniu artykułu zakwalifikowałam siebie jako osobę uzależnioną od partnera. Po 30 latach małżeństwa dowiedziałam się że mąż mnie zdradza od dłuższego czasu z dziewczyną którą znam. Nie odszedł z domu ale traktuje mnie jak współlokatora a nie żonę. Bardzo go kocham i chcę żeby był ze mną, ale cierpię potworne męki psychiczne !!! nie wiem jak mam postępować wobec niego żeby pomóc sobie. Błagam o pomocną radę !!!!!!!!

Witam, nie wiem czy możliwe jest, żeby Pani koncertując się na mężu mogła pomóc sobie. Wydaje mi się, że potrzebuje Pani skoncentrować się na sobie i pomóc sobie. Po 30 latach bycia razem, to nie jest łatwe, nie wiem jak wyglądało Pani dotychczasowe życie, czy była Pani skupiona na potrzebach męża, czy ma Pani swoje życie. Nie wiadomo jak dalej potoczy się los Pani małżeństwa ale tak czy inaczej potrzebuje Pani mieć swoje życie, swoje sprawy, swoje cele. Pomocne może być poszukanie pomocy u psychoterapeuty i zajęcie się swoimi potrzebami. Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza