Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zdrada męża i utrata zaufania

maz mnie zdradzil , kazalam wyniesc sie mu z domu , chcialby teraz to ratowac, tylko ja widze w nim klamce oszusta komu nigdy nie zaufam....,.mamy male dzieci 3 i 5 lat......nawe t jakby sie wprowadzil to ja bym dusila sie pod swoim dachem i byloby totylko udawanie ....co robic
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Objawy somatyczne depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna, ale wciąż wiele osób ma trudności z rozpoznaniem jej. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są objawy somatyczne depresji.

Dzień dobry,

Mogą Państwo udać się do psychoterapeuty, który zajmuje się terapią pary/małżeńską i tam szukać najlepszego rozwiązania swoich problemów.

0

Dzień dobry!

Zdrada dla każdej pary jest dotkliwym kryzysem. Silne emocje są naturalne, szczególnie niedługo po tych przykrych wydarzeniach i ujawnieniu informacji o niewierności.
Niektóre pary ostatecznie rozstają się na skutek zdrady - a inne odbudowują związek i zaufanie do partnera. Z czasem okazuje się, że nadal mogą być razem szczęśliwi, zrozumieć i wybaczyć popełnione czyny. Zawsze wymaga to jednak czasu, motywacji i pracy obydwu stron.
Pomoc i wsparcie otrzymacie Państwo podczas psychoterapii indywidualnej lub małżeńskiej.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy