Zdrady i onanizowanie się partnera a przyszłość związku

Witam, dlaczego on nie potrafi przestać się onanizować przed filmami porno. Bezustannie podnieca się innymi kobietami, i obawiam się ze jest seksoholikiem, tym bardziej że to już trwa 3 lata. Zaznaczę ze zostałam już przez niego zdradzona po 1 roku znajomości zdradzał mnie 2 lata, Gdy wyjezdzałam , do naszego łóżka zapraszał regularnie inna, do tej pory nie pogodziłam się z tym. Czy ten związek ma sens na dłuższą metę??
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Bardzo prawdopodobne, że Pani partner jest uzależniony od pornografii/seksu. Osobą, która może coś z tym zrobić, jest jedynie on. Pisze Pani o wielu przykrych sytuacjach i kosztach emocjonalnych, jakie Pani ponosiła/ponosi w tym związku. Być może warto się zastanowić, czego Pani dla siebie potrzebuje i czy jest to możliwe do zaspokojenia w obecnej relacji.
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, ze sama już Pani sobie odpowiedziała na pytanie, zadając to pytanie...

Proszę również dopytać samą siebie, czy w takim związku czuje się Pani kochana, ważna
i szanowana.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej