Zdrętwiały język i palce u rąk oraz ból szyi, zmęczenie, osłabienie, wzdęcia i bóle żołądka

Witam, Od paru dni mam uczucie zdrętwiałego języka strasznie drętwieją mi palce rąk oraz występują bóle szyjne z promieniowaniem w okolicy mostka .Dodatkowo ciągle czuję się zmęczona i osłabiona, mam również ciągłe wzdęcia i bóle żołądka, na co mogą wskazywać te objawy?

Marta Mielniczuk

Witam, niestety, w Pani przypadku ciężko określić przyczynę bez dokładnego badania i zebrania wywiadu i ewentualnych badań dodatkowych, dlatego sugeruję wizytę u lekarza POZ. Pozdrawiam