Zerwane więzadła wieszadłowe a skrzywienie członka w czasie erekcji

Mam potwierdzone po badaniu palpacyjnym przez urologa zerwane prawie wszystkie więzadla wieszadłowe. Jak to określił Pan Doktor "zostało tylko trochę z lewej strony". Chciałbym dowiedzieć się czy to "trochę" może wpływać na większe skrzywienie członka w lewą stronę podczas erekcji. (Podobno więzadło oprócz przytwierdzania członka do kości łonowej, kształtuje też łuk prącia we wzwodzie.) Chciałbym również dowiedzieć się, w którym miejscu mógłbym wykonać zabieg rekonstrukcji i jakie są koszty.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście taki stan może wpływać na większe wygięcie prącia w lewą stronę. O możliwości rekonstrukcji należy spytać swojego lekarza.