Zerwanie kontaktu po drugiej randce i seksie

Było spotkanie o sam chciał sie spotkać . Na drugiej radce seks i cisza on sie nie odzywa. on jest po rozwodzie mówił ,że nie chce się wiązać ale żeby zerwać kontakt od tak.

Dzień dobry.

Wygląda na to, że Pani znajomy potwierdza swym zachowaniem, że rzeczywiście nie chce się wiązać, nie wyklucza jednak jego gotowości do korzystania z seksu. Sugerowałbym odrobinę więcej rozwagi w doborze znajomości, dzięki czemu uniknie Pani w przyszłości rozczarowania po seksie z obcym właściwie człowiekiem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, odpowiedź na pytanie, dlaczego zerwał kontakt, może znać tylko wspomniany mężczyzna.
Często nie mamy wpływu na zachowania i decyzje innych ludzi. Być może z czasem mężczyzna ponownie nawiąże kontakt. Być może odpowie na Pani wiadomość i prośbę wyjaśnienia. Jest też jednak możliwe, że jest pewny i zdecydowany, że z jakiś powodów (być może nie związanych z Pani osobą) nie chce kontynuować Waszej relacji.

Pozdrawiam!

Witam,
wyobrażam sobie, że jest Pani rozczarowana. Trudno domyslać się, co kierowało zachowaniem wspomnianego mężczyzny. Być może dotychczasowa relacja bez zobowiązań mu odpowiadała, podobnie jak uwieńczenie jej współżyciem. Myślę, że warto, żeby Pani zastanowiła się czego Pani potrzebuje, jakiej chce realcji z mężczyzną oraz czy oczekuje Pani związku. Warto kierować się tym, co ważne dla Pani a nie dla kogoś innego.