Zespół Aspergera u 9-latka

witam jestem mamą chłopca w wieku 9 lat zdiagnozowany ZA od 3 roku życia,wcześniej radziłam sobie z tym,ale teraz już nie daję rady jestem wyczerpana,płakać mi się tylko chce,boli mnie to że nie jest akceptowany w szkole dokuczają mu dzieci on tez się odgryza i ma wobec siebie samoagresje,jeśli powiem NIE to się obraża robi jakies dziwne pozy i idzie do pokoju siada na łóżku w stronę sciany patrzy w jeden punkt i się szczypie po nogach przewaznie

Pani syn powinien być objęty programem terapeutycznym w specjalistycznej poradni, proszę tez zgłosić się do lekarza psychiatry dla dzieci aby ewentualnie leczyć zachowania agresywne syna, sposób nauczania powinien być odpowiednio dostosowany ze względu na dosłownie rozumiane przenośnie, metafory,słowa, czasami warto zastanowić sie nad nauczaniem indywidualnym podstawowych przedmiotów