Zespół jelita drażliwego a depresja i lęki

Zespół jelita drażliwego doprowadził mnie do depresji i lęku. Z jelitami jest już coraz lepiej,natomiast pozostaje lęk i depresja. Lekarz rodzinny przepisał mi Pramolan , ale chciałbym udać się do specjalisty aby dowiedzieć się ile czasu brać ten lek i jak najlepiej pozbyć się myśli lękowych i przykrych wspomnień? Głównym problemem jest to że ciągle o tym myślę,wspominam,rozpaczam.Chce sie tego cholerstwa pozbyć i potrzebuję pomocy bo się załamuje! Chcę naprawić moją psychikę!

Witam,

Zachęcam wobec tego do umówienia wizyty u lekarza specjalisty psychiatry. Ponadto proszę poważnie rozważyć podjęcie psychoterapii. Pomoc otrzyma Pan w gabinetach prywatnych lub placówkach refundowanych.

Pozdrawiam