Zespół lęku napadowego i stosowanie leku Nexpram

witam, mam pytanie odnośnie leku NEXPRAM biorę go od miesiąca i jest niewielka poprawa. Choruję na zespół lęku napadowego i bardzo chciałabym wiedzieć czy zmienić lek czy czekać. Wcześniej brałam fluoksetynę i była znaczna poprawa lecz psychiatra powiedział mi iż nie jest to lek na moją dolegliwość. Mam dwoje dzieci dlatego chciałabym być zdrowa a nie ciągle bać się wyjścia z domu

Dzień dobry,

Proszę również rozpatrzyć podjęcie psychoterapii, która jest podstawową metodą leczenia w zaburzeniach lękowych. W internecie można znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.