Zespół policystycznych jajników, brak okresu a starania o dziecko

witam mam zespoł policystycznych jajnikow ostatni okres mialam 23 lipca do tej pory nic lekarz przepisal mi duphaston po ktorym tez nie dostalam okresu testy wychodza negatywnie a pragne miec bobaska co mam zrobic ???prosze o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przebiegu zespołu policystycznych jajników zajście w ciąże jest znacznie utrudnione lecz nie niemożliwe. Należy jednak pamiętać iż by doszło do zapłodnienia musi wystąpić owulacja, która przy PCOS jest bardzo nieregularna. Najlepszym wyjściem będzie uzyskanie informacji w tym temacie od swojego ginekologa.