Zgaga i bolesność okolicy żeber przy przepuklinie rozworu przełykowego

Mam przepukline rozworu przełykowego + reflux. od wtorku (wtedy mialam gastroskopie) po zjedzeniu odczuwam zgage i ból w okolicy żeber. Otrzymałam lek Helides 40 mg. Ale moim zdaniem nic nie daje. Pije herbate ziolowa i biore tbletki do ssania zmniejszajace reflux - ale to ma bardzo krótkie działanie. Czy nie ma jakiegos leku który zaleczy na jakis czas reflux, żeby mogła spokojnie jesc? nie mam nadwagi,waże "już" 46 kg prze wzroscie 161 cm i juz nie mam pomyslu na odzywianie. Prosze o rade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leczenie trwa zwykle aż 8 tygodnii, czasami dołącza się do tego np Ranigast.