Zgrubienia na penisie po masturbacji

Mam 35 lat i masturbuję się 3x dziennie. Na penisie zmiany: na napletku wychodzi spod skóry cienki paseczek, który zamienia się w szerszy i lekko wystaje poza skórę. Zakończenie tego paseczka jest dosyć twarde. Coś ala żyła, ale to żyła raczej nie jest. Coś jak tu: http://eurologia.pl/forum/zgrubienie-na-penisie-zyla-vt385.htm ale u mnie to bardziej widać. Niżej od napletka ok 2 cm przy wzwodzie pod skórą są 2 twarde guzki połączone paseczkiem-jw.Na skórze nie ma zmian,nie boli. Co to jest?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Trudno wyrokowac niwidzac osobiscie zmiany Sam opis to zmalo. PRoponuje udac sie do urologa