Zgrubienie i zaczerwienienie piersi

Witam ! od paru dni mam na piersi zgrubienie i zaczerwienienie , a po środku sączy mi sie coś podobne do ropy ,chciałabym wiedzieć czy mam się martwić , pracuje do pużna nie mam czasu na lekarzy dziękuje ;-)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczne jest aby zgłosić się do lekarza. Może być to ginekologa lub dermatolog. W ostateczności można iść do swojego lekarza rodzinnego.