Zgrubienie na policzku po znieczuleniu zęba

Witam Moje pytanie jest następujące czy po znieczuleniu dolnej 7 podwójne znieczulenie moze zostać twarde zgrubienie kulka od srodka na policzku 3 dni po znieczuleniu?

Może w trakcie znieczulenia doszło do zranienia naczynia i pojawił się krwiaczek pod śluzówką. Organizm sam sobie z tym poradzi i za parę dni wchłonie się. Proponuję jednak udać się do stomatologa, ponieważ niekiedy konieczne jest wdrożenie antybiotyku.