Zgrubienie pod napletkiem penisa

Czesc . Mam 15 lat i taki problem. Pod napletkiem mam dziwne zgrubienie pod napletkiem wyglada troche to tak ze jest zgrubienie i pod tym zyla (zyly).Nie boli mnie to niby nie robi problemu ale nie wiem czy cos z tym robic , bo troche zle to wyglada. zdjecie http://www.fotosik.pl/pok...af38948b9d.html z gory dzieki za odpowiedz
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety zdjęcie nie ładuje się przez co nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć z czym mamy do czynienia. Najlepszym wyjściem będzie udanie się do urologa na konsultację. Żyły na penisie i w okolicach napletka to normalna fizjologiczna sieć naczyń powierzchownych.