Zgrubienie pod skórą w miejscu blizny po operacji przeszczepu skóry

W zeszłym roku, w wakacje, przeszłam operację przeszczepu skóry. Jakiś czas po zabiegu zauważyłam zgrubienie pod skórą w miejscu blizny i lekarz stwierdził że to szwy podskórne.To zgrubienie lekko boli przy dotykaniu, trochę wystaje ponad tkankę blizny. Co to może być? Po takim czasie szwy podskórne powinny się rozpuścić.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na taką odległość bez zbadania!!! Nie istnieje leczenie przez internet!!! Decyzję powinien podjąć operator!!! zż