Zgrubienie przy szwie po cesarskim cięciu

Witam , Miesiac temu urodzilam synka przez cesarskie ciecie. Rana na szwie ladnie sie goila. Od mniej wiecej tygodnia od prawej strony ciecia, nad szwem wyczulam zgrubienie, jakby taka twarde gulke pod skora, jest ona na okolo 2,5 -3cm boli jak siniak gdy ja dotykam, czuje jakby cos bylo tam naciagniete. Bardzo prosze o rade.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z endometriozą. Warto jednak dodać, że może być to jedynie zwłóknienie w bliźnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.