Zielona biegunka i ból brzucha u 64-latki

WITAM. PROSZE O POMOC. MAMA 64 LATA MA ZIELONA ROZWOLNIONA SMIERDZACA BIEGUNKĘ I BOLI JĄ BRZUCH PO LEWEJ STRONIE I JEST WYDETY. WĘGIEL, DICOFLOR, LAREMID,RANLOC NIE POMAGAJA !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją bakteryjną przewodu pokarmowego. Proszę zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej.