Zielone upławy 12 tygodni po cięciu cesarskim

Jestem 12 tygodni po cesarskim cięciu. W 6 tygodniu po porodzie byłam na kontroli u ginekologa i wszystko było ok. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie zielone uplawy. Jestem zaskoczona ponieważ nigdy takich nie miałam. Dodam ze nie zaczęłam jeszcze współżycia po porodzie oraz wciąż nie pojawiła sie u mnie mendtruacja. Oprócz tych zielonych uplawow absolutnie nic sie nie dzieje. Co mogą oznaczAc ?

Zielona wydzielina po cieciu cesarskim nie musi oznaczać nic złego, zwłaszcza, gdy nie ma innych dolegliwości-więc raczej nie ma się nimi co przejmować, ew.warto zrobić wymaz z pochwy aby zobaczyć czy nie ma tam jakiejś infekcji i wtedy ew leczyć w zal od wyniku-pozdrawiam