Zielone zabarwienie stolca u niemowlaka po wprowadzeniu kaszy

co oznacza zielna kupka u niemowlaka po wprowadzeniu kaszki? czy należy przestać podawać dziecku kaszkę?

Milena Lubowicz

Zdarza się, że dziecko tak reaguje na nowy pokarm. Po kilku dniach podawania sytuacja ta powinna się unormować. Jeżeli stolec nadal będzie zielony proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam