Zimna jedna ręka u 66-latki

Witam! Moje objawy : Jedna ręka jest bardziej chłodna i w innym kolorze niż druga . i nie mogę jej podnośnic do góry. Co może być przyczyną takich objawów ?

Chory kręgosłup, proszę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na RTG kręgosłupa szyjnego oraz badanie dopplerowskie ( przepływy w naczyniach żylnych obu kończyn górnych ). Poza schorzeniami kręgosłupa zawsze w takich przypadkach należy wykluczyć zakrzepicę.
pozdrawiam