Zimne nogi powyżej kolan

witam od około miesiąca mam zimne nogi powyżej kolan ,zimno jest tak dotkliwe że aż przechodzi w ból.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przepraszam za śmiałość ale zastanawiam się czy na pewno chodziło o uczucie zimna POWYŻEJ a nie PONIŻEJ kolan. Jeżeli jednak problem dotyczy ud jest to bardzo ciężka sprawa aby określić co może być przyczyną. Wskazana jest konsultacja z internistą.