Zimne ręce i nogi, ból i kłucie w nogach

Od paru miesiecy mam problem z nogami i rekami.W ciagu dnia marzna mi rece i nogi,a najbardziej wieczorem.gdy nie mam takiego ruchu.Wtedy nogi mam zimne jak lod.Odczuwam tez taki sciagajacy bol od srodkowej czesci uda az na dol.Oraz mam kucia w nogach takie jakby mi ktos wcijal szpilki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest pilna konsultacja z lekarzem - chirurgiem naczyniowym. Wskazane jest wykonanie badania USG Doppler żył kk. dolnych oraz jonogram.