Zimne stopy w nocy u 66-latki

mam czasem tak zimne stopy w nocy , Kilka razy zdażyło mi sie obudzić z powodu zimnych bardzo stóp.Doprowadza mnie często do płaczu z mojej niezaradnosci .Mam 66 lat . Proszę o radę

Przyczyn zimnych stóp może być wiele. Podała Pani tylko jeden z objawów - zimnych stop. Nic Pani nie pisze na temat czy na coś Pani choruje - np. cukrzyca, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa L-S, palenie papierosów. Są to bardzo ważne wskazówki w udzieleniu ewentualnego rozpoznania i dalszego postępowania.