Zioła na ból dziąseł

Od dwóch, trzech dni odczuwam ból dziąseł głównie przy myciu zębów i jedzeniu. Dbam o zęby, dokładnie myje ze dwa lub trzy razy dziennie. Chwiałabym zapytać czy pierw mogę użyć ziół czy czegoś podobnego zanim wybiorę się do lekarza. Jak już to jakich?

Aleksander Ropielewski

Doraźnie może Pani płukać usta naparem z rumianku, jednak zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt ze stomatologiem.