Zioła na odchudzanie i ćwiczenia fizyczne

Czy połączenie ziół na odchudzanie, np. Slimtox w połączeniu z ćwiczeniami może dać efekt skuteczny, czyli schudniecie ?

Mgr Klaudia Wita Dietetyka

Skuteczny efekt daje połączenie aktywności fizycznej i odpowiedniej diety. Zioła mogą jedynie w niewielkim stopniu wspomagać proces odchudzania. Należy przeanalizować swój sposób odżywiania, ponieważ przy źle zbilansowanej diecie odchudzanie będzie trudne lub niemożliwe, nawet przy zwiększonej aktywności fizycznej.
Pozdrawiam

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska